Dikur ishim bashke Brunilda Zllami

ISBN:

Published:


Description

Dikur ishim bashke  by  Brunilda Zllami

Dikur ishim bashke by Brunilda Zllami
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | | ISBN: | 5.74 Mb

- Dikur ishim bashke Robert... Dikur... ne nje tjeter kohe. Tani jo me. - foli ajo duke fshire lotet qe i rridhnin rreke. Roberti la pijen mbi tavoline. Duhet te ikte, por si benin kembet. Marina ishte aty, ashtu siç kishte enderruar, e peduar dheMore - Dikur ishim bashke Robert... Dikur... ne nje tjeter kohe. Tani jo me. - foli ajo duke fshire lotet qe i rridhnin rreke. Roberti la pijen mbi tavoline. Duhet te ikte, por si benin kembet. Marina ishte aty, ashtu siç kishte enderruar, e peduar dhe jo nje perbindesh siç kishte dashur ta mbante mend per ta harruar.

Kaloi prane saj per te dale jashte, por nuk mund ta linte pa e perqafuar dhe nje here.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dikur ishim bashke":


sunridersmc-phuket.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us